Dotace

V rámci dotačního programu „Nová zelená úsporám“ stavíme pro zákazníky nízkoenergetické a pasivní domy, které svým technickým a energetickým řešením vyhovují všem požadavkům na získání dotací B1 a B2 dotační výzvy od SFŽP.

Veškeré informace o přípravě takto realizovaných staveb a projektů dřevostaveb získá investor u našich odborníků, kteří vše potřebné připraví na míru s parametry vyhovující pro následnou realizaci. Zákazníkovi pokud bude mít zájem, můžeme podat žádost o dotaci ještě před započetím výstavby.

Takže zákazník již před samotnou výstavbou zná v jaké výši mu je dotace přiznána. Naše společnost se zabývá nejen výstavbou, ale taky projektováním nízkoenergetických, pasivních domů s přípravou na nulové soběstačné rodinné domy. Nabízíme projektovou přípravu staveb a to od projektů pro stavební řízení až po prováděcí projekty. Prováděcí projekty si zákazník může vybrat.

Pro různé stavební materiály výstavby od sendvičových domů přes dřevostavby až po zděné konstrukce (stavba je prováděná na místě, nebo kompletní montovaná dovezená na místo realizace). Výhodou spolupráce je kompletní servis spojený s výstavbou vašeho domu. Máme pro Vás nabídku montovaných domů. Sendvič, dřevo, keramika, dřevo historicky osvědčený stavební materiál, tvoří v kombinaci s moderními materiály snadné, dostupné, ekologické a cenově velmi příjemné a zdravé prostředí k bydlení. Objekty realizované systémem z moderních materiálů s dřevěnou stavební konstrukcí v rámci individuální výstavby z technického hlediska jen těžko hledají konkurenci.

Spojení panelů

bez spár s možností dotěsnění, kompletní uzavření budovy

Maximální ztráta budovy 800W – 2KW

za rok v závislosti na velikosti budovy (snížení topné sezóny na minimum)

Nejlepší tepelně izolační vlastnosti

lepší o 20 % proti PUR až o 45 % proti minerální vatě

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

Rychlý kontakt

Freb line, s.r.o.
Příkop 843/4
602 00 Brno - Zábrdovice
kontaktní tel.č. 722 731 230