• Úvod
 • Informace
 • Provětrávané fasády a stříšky

Provětrávané fasády a stříšky

Architektonické hliníkové kompozitní desky Alu Bond, Debond,

lze rozdělit do 3 řad:

 1. Frézovací dokončovací série.

Je to originální a přirozená barva hliníku bez lakování nebo povrchové úpravy.

 1. Barevně malované série.

Použitelný barevný polyester, FEVE, PVDF vhodný hliníkový povrch natírat plnými barvami, kovovými barvami, perlovými barvami.

 • Polyester je jednovrstvý povlak, schopný vysoké míry lesku a různé živočišné barvy s nejúspornějšími náklady a běžné má 5letou záruku na barvu.
 • FEVE je fluorpolymerová barva, která se skládá ze 2 vrstev nátěru, kdo může používat lesky a různé živé barvy, ale má 10 až 15 let záruka na barvu.
 • PVDF je dvouvrstvý nebo třívrstvý vinylidénfluoridový povlak, má vynikající odolnost proti UV záření a je jeho matná nebo pololesklá barva, obvykle má 10 až 20 let barevnou záruku v účasti na umístění a prostředí.
 1. Eloxovaná řada.

Při průmyslovém zpracování povrchových úprav pomocí hliníkového povrchu galvanicky pokládaného a zpracovaného na kartáčovaný nebo zrcadlový povrch.

Barvy a povrchové úpravy hliníkových kompozitních panelů:

Díky použití procesu lakování a průmyslových povrchových úprav kovů mají architektonické

hliníkové kompozitní desky bezpečné možnosti a barevné, povrchové úpravy, které jsou základem.

Nabízí tak možnost tvorby designu budov. Bez ohledu na fasády budov, vnitřní stěny nebo na fasády obchodů, správný výběr barevných kombinací je nepostradatelný proto, že bude budova viditelná a upoutá svým designem.

Možnost barev je minimálně ve 40 odstínech s možností potisku vlastního

Barva

Barva2

Struktura produktu

Architektonický hliníkový kompozitní panel v sendvičovém formátu a je složen ze 2 hliníkových fólií s tepelným plastovým jádrem. Vrchní hliníkový plech je normálně barevně potažen nebo povrchově upraven a potažen bezpečnostní ochranné fólie PET.

Sloen Alu bond

Panel má velký význam, v dnešní době protože mnoho aplikací vyžaduje materiály pro vyšší požární ochranu a bezpečnost s certifikovanými normami, které tento panel již splňuje.
Hliníkový kompozitní panel se skládá ze 2 hliníkových plechových desek s minerálním jádrem, které je nehořlavé a splňuje novou evropskou normu EN13501-1, která je klasifikována jako třída B s1 d0, a britskou normu BS476 části 6 a 7, aby byla zařazena do třídy 1.

Protipožární hliníkové kompozitní panely lze zpracovávat a instalovat přesně stejným způsobem jako architektonické hliníkové kompozitní panely.

Technické údaje viz tabulka

Hliníkové kompozitní panely

Spectrum - Hliníkový kompositmí panel  je inspirován změnami přírody, ať už z klidu potoka, hloubky modrého oceánu, zlatého chladného podzimu, růstu květů a rostlin nebo západu slunce. 

Použitím různých speciálních pigmentů a barevných složek pro tento proces barevného lakování Spectrum nejlépe napodobuje změnu přírody. V závislosti na úhlech pohledu a světle, které se odráží na povrchu panelů, barva vypadá odlišně. Vaše budovy přinesou nové vizuální pohledy.

Spectrum

Hliníkový kompozitní panel s Nano technologii

Nano technologie hliníkový kompozitní panel je produkt s implementací špičkové technologie. Nejnovější nanometrové technologie do ACP povlaku. Tato technologie je proti znečištění, samočištící. Určeno hlavně pro výškové fasádmí budovy, kongresová a nákupní centrum, letiště je to ideální materiál, který splní vaše potřeby.

Měděný kompozitní panel

Medn


Nerezový kompozitní panel

NErez2

NErez

Hliníkový panel G2

je považován za nehořlavý architektonický kompozitní materiál.

Hliníkový panel G2 má výplň z vlnitého hliníku, který se zásadně liší od tradičních hliníkových kompozitních panelů. Tyto panely sdílejí stejné vlastnosti jako hliníkové kompozitní panely a těší se vysokému výkonu v mechanických vlastnostech, ohnivzdorné a jednoduché výrobě. Hliníkový panel G2 je vhodný pro všechny fasády budov a přidává další hodnotu architektuře, vyžaduje méně údržby a přichází s dlouhodobou zárukou.

Funkce:

 1. nehořlavý
 2. Extrémně plochý a hladký povrch
 3. Vynikající výkon v odolnosti proti povětrnostním vlivům a korozi
 4. nákladově efektivní
 5. Dodává se v různých barvách a povrchových úpravách, stejně jako imitace vzoru kamene a dřeva
 6. Vypadají podobně jako tradiční AKT
 7. Jednoduchá výroba a instalace
 8. 15. letá záruka

G2

Volba materiálu je jen na Vás

Stříšky

Spojení panelů

bez spár s možností dotěsnění, kompletní uzavření budovy

Maximální ztráta budovy 800W – 2KW

za rok v závislosti na velikosti budovy (snížení topné sezóny na minimum)

Nejlepší tepelně izolační vlastnosti

lepší o 20 % proti PUR až o 45 % proti minerální vatě

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

Rychlý kontakt

Freb line, s.r.o.
Příkop 843/4
602 00 Brno - Zábrdovice
kontaktní tel.č. 722 731 230