• Úvod
  • Informace
  • Výstavba

Výstavba

Výstavba montovaných sendvičových domů a dřevostaveb zaznamenává rok od roku nárůst čím dál většího procenta v poměru ke klasické zděné výstavbě. Tyto typy domů si zkrátka získávají stále větší oblibu nejen v celé Evropě. Montované stavby často preferují důchodci, mladí lidé, ale taky lidí co chtějí své soukromí nebo žít v souladu s přírodou.

Stavba takového domu probíhá, velmi rychle co je pro spoustu lidí velká výhoda, že mohou kvalitně a rychle bydlet. Tato technologie výstavby domů je výhodná i ekonomicky. Čím dál se zvyšující pronájmy bytu, přivádějí lidi k zamyšlení a následnému řešení. Začínají se poohlížet po možnostech vlastního bydlení za rozumnou cenu a raději si zvolí, třeba i s pomocí hypotéky, variantu vlastního rodinného domu. Mezi nejčastější montované domy se řadí bungalovy, pro které se často rozhodují lidé, kteří upřednostňují přízemní bydlení bez schodiště například důchodci nebo mladé rodiny s malými dětmi.

Takové domy lze postavit i jako bezbariérové, ideálně vhodné pro lidi, kteří jsou nějak pohybově hendikepování. Nízké náklady na vytápění a celkový provoz a údržbu činí tyto budovy ještě zajímavější. Do našich domů již standardně instalujeme tu nejmodernější technologii včetně rekuperace, solárního a fotovoltaického systému.

Spojení panelů

bez spár s možností dotěsnění, kompletní uzavření budovy

Maximální ztráta budovy 800W – 2KW

za rok v závislosti na velikosti budovy (snížení topné sezóny na minimum)

Nejlepší tepelně izolační vlastnosti

lepší o 20 % proti PUR až o 45 % proti minerální vatě

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

Rychlý kontakt

Freb line, s.r.o.
Příkop 843/4
602 00 Brno - Zábrdovice
kontaktní tel.č. 722 731 230